Türkiye Futbol Federasyonu Hatayspor’a haciz gönderdi

Depremin vurduğu, Trendyol Süper Lig’de zor günler geçiren Atakaş Hatayspor’a bir kötü haber de Türkiye Futbol Federasyonundan geldi.

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre TFF, sezonun bir kısmında Riva Tesisleri’nde kamp yapan ve şu ana dek konaklama ücretini ödeyemeyen Atakaş Hatayspor’a haciz gönderdi.

ERCE KARDEŞLER: KAŞAR EKMEK YİYORUZ

Atakaş Hatayspor kalecisi Erce Kardeşler, Gaziantep FK maçının ardından kulüpte maddi açıdan zor günler geçirdiklerini ve beş ay boyunca kulüpte kaşar ekmek yediklerini şu sözlerle açıkladı:

“Sezon başından beri çok yalnız kaldık. Sahamız olmadı. Tesisimiz olmadı. Paramız olmadı. Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi? 5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz. 1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum. Tek isteğim Hatayspor’un ligde kalması. Ben Hatay halkı için buradayım. Volkan hoca da yalnız kaldı. Hocalık yapamadı. Hocalıktan başka her şeyi yapmaya çalıştı çünkü. Buraya kadar geldiysek Volkan hoca sayesindedir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir