Eylül Tumbar: Şansa bırakmayacak kadar çok çalışıyorum!

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Yalan’ın başrol oyuncularından Eylül Tumbar (21), Bestyle Magazine dergisine kapak oldu. Oyuncu, kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde bir dergiye röportaj veren Tumbar, “Hollywood filmleri izleyerek büyüdüm. O zamanlar oyunculuk bana çok uzak geliyordu. Şimdi hayallerimi gerçekleştiriyorum. Duru karakteri, hikâyesiyle beni çok etkiledi. Sanırım hayatımın ‘en çalışkan’ dönemindeyim” demişti.

YALAN SON BÖLÜM

“İDOLÜ ANNESİ”

Tumbar, “Karaktere nasıl hazırlanıyorsunuz?” sorusuna, “Duru’nun o prenses görüntüsünün arkasında aslında büyük bir savaşçı var. Aileyi bir arada tutmaya çalışan bir karaktere sahip. Annesini hayatı boyunca gözlemlemiş ve kariyer olarak da onu örnek alıyor. Her ne olursa olsun annesinin kızı olmaktan gurur duyuyor ve bu hayattaki idolü annesi diyebilirim” yanıtını verdi.

“KENDİMİN EN İYİ HALİNİ BULMAYA ÇALIŞACAĞIM”

Genç yaşta adından söz ettiren Tumbar, “Oyunculuk üzerine oldukça çalıştım, hâlâ da devam ediyorum. Bence bu hiç bitmeyecek bir serüven ve her daim buna devam etmek gerekiyor. Kısa zamanda geldiğim nokta için bence işimi şansa bırakmayacak kadar çok çalışıyorum. Tabii ki kader ve şans her zaman devreye girecektir. Ama hayatım boyunca ilerlemeye devam edip, istediğim konuda kendimin en iyi halini bulmaya çalışacağım. Sanırım bu beni daha başarılı kılıyor” açıklamasını yaptı.

“VÜCUDU TANIMAK EN ÖNEMLİSİ”

Tumbar fit vücuduyla ilgili, “Üniversitede kısa da olsa beslenme ve diyetetik okumaya yönelik bir girişimim olmuştu. Vücudunu tanımak en önemlisi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir